درباره ما

معرفی شرکت
 
- واحد بازاریابی و فروش
واحد بازاریابی و فروش این شرکت متشکل از کارشناسانی می باشد که دوره های تئوری و عملی متعددی را در این زمینه گذرانیده اند و مهارت لازم به همراه دانش فنی مناسب را کسب نموده اند نگرش کاملا مهندسی در فروش محصولات موجب گردیده که بهترین گزینه به لحاظ فنی و اقتصادی برای پروژه ها معرفی گردید که در این مهم در جهت نیل به صرفه اقتصادی پروژه ها بدون کاستن از کیفیت آن ها لحاظ می گردد .
 
- واحد کنترل سفارشات
این واحد یکی از اصلی ترین واحد های این مجموعه می باشد که وظیفه هماهنگی مابین کارخانه و دفاتر فروش و تحویل را بر عهده دارد و هماهنگی جهت ساخت ، اعلام آمادگی تحویل کالا آماده شده ، اعمال تغییرات و از همه مهمتر زمان بندی طراحی ، آنالیز ، ساخت و نصب با توجه به زمان قرارداد از وظایف این واحد می باشد .
 
- واحد طراحی و دکوراسیون
واحد طراحی این شرکت متشکل از طراحان برجسته و خلاق معماری داخلی می باشد که با توجه نوع فضا و برداشت اولیه با نظر مشتریان محترم بهترین طرح را به صورت سه بعدی و به کمک نرم افزار های تخصصی ارائه می نماید . پیاده سازی سبک هاب مختلف مدرن و کلاسیک در طرح ها باعث ایجاد آثار چشم نوازی در این زمینه می شود . و به این ترتیب قبل از ساخت و اجرای کار ، مشتری می تواند به طور کامل و واضح تصویر کار تمام شده را قبل از اجرا داشته باشد .
 
- واحد روابط عمومی و تبلیغات
واحد روابط عمومی و تبلیغات کلیه امورات مربوط به انواع تبلیغات ، برگزاری نمایشگاه ها و همابش ها ، نظر سنجی انجام خدمات و کلیه امورات روابط عمومی  را برعهده دارد .
 
- کارخانه
کارخانه این مجموعه دارای واحد های تولیدی کابینیت های MDF ، دکور های MDF ، درب های صفحه ای ، درب های تمام چوب ، کابینت و دکور های تمام چوب و محصولات شاخه ای و همینطور خط رنگ را دارا می باشد . واحد های مدیریتی ، سرپرستی ، کنترل کیفیت ، رفاه کارگری ، انبار مواد اولیه ، انبار محصولات تولیدی و ... از دیگر واحد های این مجموعه می باشد .

تلفن : 88625996 - 88626470

فکس : 88216093

خدمات ما

درب های چوبی

درب ضد سرقت

کابینت آشپزخانه

کابینت روشویی

معرفی شرکت

 - واحد بازاریابی و فروش
- واحد کنترل سفارشات
- واحد طراحی و دکوراسیون
- واحد روابط عمومی و تبلیغات
- کارخانه

اشتراک در خبرنامه

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید...