Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3
Slide item 4
Slide item 5
Slide item 7
Slide item 8
Slide item 9
Slide item 10
Slide item 11
Slide item 11
Slide item 12
Slide item 13
Slide item 14

شرکت صنایع فراز ماندگار چوب (FAMCCO)

جلوه خیره کننده سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی منزل

جلوه خیره کننده سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی منزل

مواد و مصالح: سنگ یکی از آن متریال های دوست داشتنی است که می تواند حسابی چهره دکوراسیون داخلی خانه را دگرگون کند و به آن حس و حالی زیبا ببخشد. اما اگر ندانیم که چگونه از این متریال دوست داشتنی در دکوراسیون داخلی خانه های مان استفاده کنیم،

 

سنگ آنتیک برای دیوار بین کابینت ها 

دیوار بین کابینت ها بستر مناسبی برای جلوه گری سنگ های انتیک است. اگر می خواهید دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان چهره ای نو و متفاوت به خود بگیرد حتما در دیوار بین کابینت ها از سنگ های آنتیک استفاده کنید. مطلب ۸ دیوار بین کابینت خلاقانه در دکوراسیون آشپزخانه هم می تواند در تصمیم گیری به شما کمک کند. 

 

سنگ آنتیک روی دیوار شومینه 

شومینه و تلویزیون دو نقطه کانونی در یک فضا هستند و وقتی هر کدام از آن ها در فضای داخلی قرار می گیرند می توانند چشم ها را به خود خیره و توجه هات را جلب کنند، بنابراین شما می توانید از همین خصیصه استفاده کنید و با استفاده از سنگ های آنتیک دیوار شومینه تان را تزیین کنید تا این عنصر تزیینی زیبا بیش از پیش به چشم بیاید.

 

تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک 

ترفند های دکوراسیون برای دیوار پشت تلویزیون زیاد است. انواع و اقسام دیوار پوش ها وجود دارند که می تواند برای پشت تلویزیون ها مورد استفاده قرار بگیرد و سنگ های آنتیک هم یکی از همین گزینه ها است. حتی سنگ های آنتیک می توانند بهترین جواب برای سوال چگونه دیوار پشت تلویزیون را جذاب تر کنیم؟ باشند. 

 

سنگ های آنتیک برای حمام و سرویس های بهداشتی 

سنگ های آنتیک حتی در حمام و سرویس های بهداشتی هم می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. مثلا برای فضای زیر وان، یا حتی یکی از دیوار های حمام. این سنگ ها قابلیت آن را دارند که در هر فضایی معجزه کنند و شما می توانید به راحتی به آن ها اطمینان کنید. 

 

سنگ آنتیک در فضاهای اداری 

اگر فضای اداری ای دارید که می خواهید دکوراسیون داخلی آن چشم گیر و زیبا باشد می توانید به سنگ های آنتیک فکر کنید، این سنگ های می توانند الگوهای چیدمان زیادی داشته باشند و روی هر دیوار با طرح و نقشی متفاوت ظاهر شوند، به همین دلیل است که شما می توانید به راحتی به آن ها اطمینان کنید. 

 

سنگ آنتیک در فضای نشیمن

رازهای طراحی که دکوراسیون اتاق نشیمن شما را متحول می کند بسیار زیاد هستند که سنگ های آنتیک یکی از آن ها است. یکی از تاثیرگذارترین دیوار های اتاق را با سنگ های آنتیک بپوشانید و به وسیله آن ها اتاق نشیمن خود را زیر و رو کنید. 

 

سنگ آنتیک در اتاق غذاخوری

اتاق غذاخوری یکی از آن فضاهایی است که باید دکوراسیون گرم، جذاب و گیرایی داشته باشد یکی از راه های جذاب تر کردن اتاق غذاخوری استفاده از سنگ های آنتیک با تنالیته های رنگ قهوه ای است. یادتان باشد که ایده های کوچک، تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل پدید می آورد. 

تلفن : 88625996 - 88626470

فکس : 88216093

خدمات ما

درب های چوبی

درب ضد سرقت

کابینت آشپزخانه

کابینت روشویی

معرفی شرکت

 - واحد بازاریابی و فروش
- واحد کنترل سفارشات
- واحد طراحی و دکوراسیون
- واحد روابط عمومی و تبلیغات
- کارخانه

اشتراک در خبرنامه

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید...