Slide item 1
Slide item 2
Slide item 3
Slide item 4
Slide item 5
Slide item 7
Slide item 8
Slide item 9
Slide item 10
Slide item 11
Slide item 11
Slide item 12
Slide item 13
Slide item 14

شرکت صنایع فراز ماندگار چوب (FAMCCO)

به طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو یا حیاط خلوت تان فکر کرده اید؟

به طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو یا حیاط خلوت تان فکر کرده اید؟

بالکن، پاسیو و حیاط خلوت: بهار فرا رسیده و مثل همیشه ما را مهمان هوای خنک و دلچسب خود می کند. این روزها فرصت مناسبی است که قدمی از درون خانه ی خود فراتر بگذاریم و اندکی از این هوای دل انگیز را نفس بکشیم. شاید برای همه ی ما این امکان وجود نداشته باشد که زمان هایی از روز یا هفته را به گردش و تفریح در بیرون از خانه بپردازیم، اما اگر یک بالکن، تراس یا حیاط خلوت داشته باشیم، به راحتی می توانیم آن جا را به مکانی در دسترس برای خوش گذرانی و استراحت خود تبدیل کنیم. چیدانه در این مطلب می خواهد مبلمان و تجهیزاتی برای طراحی دکوراسیون فضای بیرونی منزل تان پیشنهاد بدهد که می توانید به راحتی آن ها را تهیه کرده و یک بالکن بهاری برای منزل خود بسازید. با ما همراه باشید...

 

گلدان دیواری للو للو طرح دو قلمدان

 

باغچه ها و گلدان های دیواری در دکوراسیون بالکن، پاسیو و حیاط خلوت

گلدان های دیواری راه حل مناسبی برای آوردن سبزی و طراوت گیاهان به فضاهای بیرونی بدون اشغال فضای زیادی از کف هستند. این گلدان ها گیاهان زیبا و موردعلاقه ی شما را به اندازه ی ارتفاع دید بالا می آورند و باعث می شوند بیشتر به چشم آیند.

 

گلدان های سنگی و فلاورباکس ها در طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو و حیاط خلوت

علاوه بر گلدان های دیواری که در بخش قبل درباره ی آن ها صحبت کردیم، گلدان های سنگی یا فلاورباکس های چوبی نیز گزینه های خوبی برای زینت بخشیدن به فضای بیرونی هستند. فقط در انتخاب آن ها به هماهنگی شان با دیگر عناصر و مبلمان فضای بیرونی دقت کنید.

 

گلدان های نوری در طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو و حیاط خلوت

از نورپردازی فضاهای بیرونی علاوه بر عملکردشان از دید زیبایی شناسی نیز می توان بهره ی زیادی برد. یکی از روش هایی که امروزه طرفدار پیدا کرده است، ترکیب نورپردازی با عناصر دیگر مانند این گلدان های نوری است که هم نور محیط را تأمین می کنند و هم سبزینگی را به همراه دارند. ترکیب عملکردها راه حلی هوشمندانه به خصوص برای فضاهای کوچک است.

 

آبنما در طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو و حیاط خلوت

اگر می خواهید در فضای بیرونی منزل خود نقطه ی کانونی ایجاد کنید، یکی از مبلمان هایی که می تواند بدین منظور مورد استفاده قرار گیرد، آبنما است. امروزه انواع آبنماها از سنگی و فاخر گرفته تا آبنما های مینیمال و مدرن در بازار موجود هستند و می توانید متناسب با سبک دکوراسیون منزل خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

 تاب راحتی و صندلی آویز در طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو و حیاط خلوت

یکی از مبلمان های جذاب برای فضاهای بیرونی مبلمان تابی هستند که امروزه در انواع مدل ها و طرح ها در بازار موجود اند. این صندلی ها که به صورت تک نفره طراحی شده اند، فضایی دنج برای استراحت عصرانه ی شما فراهم می آورند.

 

مبل صدفی، تخت ساحلی و ننو در طراحی دکوراسیون بالکن، پاسیو و حیاط خلوت

اگر می خواهید بالکن تان را به فضایی دنج برای خود و اعضای خانواده یا دوستان تان تبدیل کنید، این مبل ها بسیار مناسب و جذاب هستند. این مبل ها با سایبانی که دارند می توانند برای چرت عصرانه ای دلپذیر در بعدازظهرهای خنک بهاری مورد استفاده قرار گیرند.

 

راستی برای آخر هفته و جمع خانوادگی تان، باربیکیو را فراموش نکنید!

اگر بعد از دیدن این پیشنهادات به فکر مجهز کردن فضای بالکن، پاسیو یا حیاط خلوت خود افتادید، پیشنهاد می کنم ابتدا سری به بخش طراحی محوطه ی اهالی فن چیدانه بزنید و از بخش های مختلف آن و محصولات متنوع آن ها دیدن فرمایید.

تلفن : 88625996 - 88626470

فکس : 88216093

خدمات ما

درب های چوبی

درب ضد سرقت

کابینت آشپزخانه

کابینت روشویی

معرفی شرکت

 - واحد بازاریابی و فروش
- واحد کنترل سفارشات
- واحد طراحی و دکوراسیون
- واحد روابط عمومی و تبلیغات
- کارخانه

اشتراک در خبرنامه

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید...